BRONZLAŞMA SANATI

GÜNEŞE OLAN SIRADIŞI BAKIŞ AÇIMIZ

Institut Esthederm’in güneş ürünleri ile güneşin cildinize olan etkisi hakkında bakış açınızı siz de değiştirin.

Institut Esthederm kuruluşundan itibaren cildin güneş ile olan etkileşimi hakkında araştırmalarına önem vermektedir. Institut Esthederm’in geliştirdiği güneş serisi ürünleri bu alanda en büyük buluşlar arasında yer alır. En etkili yaşlanma önleyici ürünler arasında yer alan güneş serisi ürünleri güneş koruyucu etkisinin ötesinde, bronzlaşmayı güneşlenmeyi eşsiz bir deneyim olarak yaşatmak için üretilmiştir.

GÜNEŞE BAKIŞ AÇIMIZ: GÜNEŞ İLE OLUN

Güneşe olan bakış açımız, güneşsiz bir hayat yoktur, çünkü insanlar güneş altında doğar temeli üzerine kuruludur.

Institut Esthederm Güneş ile beraber çalışan ürünlere sahiptir. Cildin UV ışınlarına karşı optimum koruma sağlaması için cildi eğitir ve bu şekilde bronzlaşmayı sağlar.

Cilt ve güneş arasındaki ilişkideki en önemli etken cildin güneşe olan adaptasyonudur. Institut Esthederm ürünleri ile cildin doğal koruma mekanizmasını harekete geçirilerek cildin güneşe adapte olması sağlanır.

Cilt güneş ışınlarında bulunan UV ışınlarına maruz kaldığında melanin üretimini arttırır. Böylelikle cilt, daha verimli bir güneş filtresi haline gelir. Bronzlaşma, güneş yanığına karşı cildi koruyan bir mekanizmadır.

Institut Esthederm güneş ürünleri serisinin içeriğinde de bulunan Global Cellular Protection patenti, cilt çok falza güneşe maruz kaldığında cildi optimize etmek için geliştirilmiştir.

Institut Esthederm’in yaptığı bir çok araştırma güneşin zararlı etkilerinin sadece güneş yanığı olmadığının bunun yanında cildin gençliğini kaybetmesinin de olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle ürünlerinde sadece güneş yanığına karşı etkili olan SPF korumasının yanında UVA ve UVB ışınlarına karşı da koruma sağlar.