Esthederm : Exception Institut Esthederm

Estetik, yaşam ve güneşten ilham alan Esthederm, benzeri olmayan bir marka
Cildin daha uzun süre genç kalma gücüne sahip.

Cilt; onu oluşturan ve koruyan binlerce hücreyi yansıtır. Her bir hücre; binlerce yıl boyunca geliştiği için miras aldıkları özellikleri taşır. Cildin kapasitesini belirleyen en önemli unsurlar; hücre içi su ve çevreye uyum sağlama yeteneğidir. Cilt için önemli olan bu unsurlar yaşantımızda yaşlanma, çevresel stres ve yaşam tarzımız gibi faktörlerden etkilenmektedir.

Esthederm : Lift & Repair

Esthederm ile cildiniz, her yaşınızda ve her zaman en iyi hücresel gücünü korur.

Esthederm, cildinizin doğal güzelliğini korumak için Cellular Water - Hücresel Su’yu geliştirilmiştir. Cilde uyum sağlayan formüllerimiz cildin kendini koruma sistemini geliştirerek cildin yaşlanmaya karşı güçlenmesini, hücresel metabolizmasının optimize edilmesini sağlar. Cildin kendini çevresel faktörlere karşı adapte edebilmesi yeteneğini güçlendirir.

EŞSİZ HÜCRESEL SU FORMULÜ

Hücrenin içerisindeki sudan esinlenerek ve patent alınarak üretilen Cellular Water - Hücresel Su, hücre enerjisini optimize eder, gençliğinin korunmasını destekler ve beraber kullanılan tüm ürünlerin verimliliğini ve etkinliğini arttırır.

SİZE EN GÜZEL IŞIĞI VERİYORUZ

Global Cellular Protection patenti, cildinizin güneşin yararlı özelliklerinden yararlandırılması amacıyla geliştirilmiştir. Bu patent cildinizin kendini koruma kabiliyetini güçlendirir.

Cilt bizim uzmanlığımız