blog-details

FOUR SEASONS BOSPHORUS SUN SPA


Institut Esthederm, güneşe karşı cildin adaptasyonunu arttırmayı hedefleyen ve bronzlaşırken aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım da yapan patentli özel ürünlerin kullanıldığı Sun Spa programıyla Four Seasons Bosphorus’da sıradışı bir güneşlenme deneyimi sunuyor. Cilt endişelerinin Sun Spa terapistleri tarafından analiz edilmesiyle başlayan program, kişinin güneşe karşı hassasiyeti ve bronzlaşma hedeflerine uygun doğru ürünlerin cilde uygulanması ile devam ediyor.

‘Güneşe karşı değil, güneşle dost’ felsefesi doğrultusunda uzun süreli bronzlukla birlikte gençliğin de korunmasını hedefleyen, farklı yapısı ve zengin içeriği ile rakiplerden ayrışan Esthederm güneş bakım ürünleri, Four Seasons Bosphorus misafirlerine premium bir güneşlenme deneyimi yaşatıyor. Bronzlaşma sürecinde klasik güneşlenme yöntemlerinden farklı olarak, iyi bir cilt temizliği ve sonrasında cildin ihtiyacı olan doğru ürün kullanımı esasına dayanan Sun Spa, Türkiye’de Four Seans Bosphorus Otel’de hizmet veriyor.

Güneş öncesi bakım ve güneş sonrası bakım olarak 2 bölümden oluşan bakım ilk olarak cildin ölü hücrelerden arındırılması ve sonrasında cilt tipine göre doğru güneş ürününün uygulanması ile sağlıklı ve güzel bronzlaşmayı başlatıyor. Gün bitiminde uygulanan güneş sonrası bakımla cildin ihtiyacı olan onarıcı ve yatıştırıcı bakım ürünlerinin rahatlatıcı bir masaj eşliğinde uygulanmasıyla program sonlanıyor.

Sun Spa