Pınar Hotiç Güzel Yaş Almanın Sırlarını Paylaşıyor

Esthederm ile Her Yaşta Güzelsin| Esthederm x Pınar Hotiç


Yaşlanma nedir? Toplumun güzellik anlayışına ayak uydurmak için neler yapıyoruz? Peki güzellik nedir? Güzel kalmak ve gençleşmek gerçekten kendimiz için mi önemlidir?

Institut Esthederm ailesi olarak, sizi tüm normların dışına çıkmaya davet ediyoruz.

Institut Esthederm ve Age Beautifully Felsefesi Nedir?

Kendinizi ve cildinizi yenileyebilmeye, iyileştirebilmeye ve güzelleştirebilmeye inanmaktır. Yaş alırken eskimek değil, güzelleşmektir!
Institut Esthederm’in Age Beautifully felsefesini çok daha yakından tanımak ve bizimle birlikte yenileyici bir yolculuğa çıkmak için hazır mısınız?

Institut Esthederm, kuruluşundan bu yana yaş almanın doğal bir süreç olduğunu kabullenerek, kadınların bulundukları yaşta sayılara takılmadan, yaş aldıkça, daha güzel ve iyi hissetmelerini misyon edinmiştir. “Age Beautifully” sloganıyla sahiplenilen bu felsefe, güzel yaş almanın önemini benimser.


Bu misyon kapsamında 1991 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi seçilen ve yaş aldıkça sağlıkla güzelleşerek hepimize ilham kaynağı olan Pozitif Aging Leader Pınar Özdemir Hotiç ile özel birlikteliğimize imza atmaktan çok mutluyuz. Uzun zamandır özellikle Esthederm Yaş Yönetimi serisinin ve birçok Esthederm ürününün kullanıcısı olan Pınar Özdemir Hotiç, zaten güzel olanı içten dışa korumayı kendine felsefe edinerek, bu birliktelikle hepimize her yaşta güzel olabileceğimizi zarafetle hatırlatıyor.

“Yaşına göre güzelsin değil, sen zaten güzelsin.”

Pınar Özdemir Hotiç

DiagramDescription automatically generated

Güzelliği Yeniden Tanımlıyoruz

Yaş almak yenilenmektir. Yeni deneyimler, yeni maceralar, yeni farkındalıklar ve yeni seçimlerdir. Kazandığın deneyimlerle güçlenmek, kendinin daha iyisi olmaya cesaret etmek, farkındalıkla aldığın her yaşı güçlü kılmaktır. Güzelliğini rakamlar değil, sen belirlersin. Unutma! Sen yaşını sevdikçe her yerde, her zaman ışıldarsın ve seçimlerinle hep yeni kalırsın.

Çünkü sen, her yaşta güzelsin!

Pınar Hotiç ve Institut Esthederm Yaşımın en iyisi olabilmek benim seçimim.Pınar Hotiç Yaşına göre güzelsin değil, sen zaten güzelsin.Pınar Hotiç


“Yaşımın en iyisi olabilmek benim seçimim.”

Pınar Özdemir Hotiç

’91 Türkiye Güzellik Kraliçesi Pınar Hotiç’den Güzel Yaş Alma Sırları

#EsthedermİleHerYaştaGüzelsin#AgeBeautifully#GüzelYaşAlmak#InstitutEsthederm#EsthedermTürkiye

ÜRÜN ÖNERİLERİ

A close-up of a perfume bottleDescription automatically generated with medium confidenceA picture containing text, toiletryDescription automatically generatedA picture containing text, toiletryDescription automatically generated

TÜMÜNÜ GÖR