Intensive Molecular | Cilt Bakımı için Güzelliğe Adanan Moleküler Bilim


GÜZELLİĞE ADANAN MOLEKÜLER BİLİM - INTENSIVE COLLECTION

EN GÜÇLÜ MOLEKÜLLERİN KULLANIMI İLE MAKSİMUM ETKİNLİK

Institut Esthederm Intensive serisi farklı cilt tiplerine ait, farklı cilt endişelerine göre kişiselleştirilmiş maksimum etkinlik gösteren Institut Esthederm Intensive serisi, güçlü moleküllerin ideal konsantrasyonu ile hızlı ve hedefe yönelik etki gösterir.Cildiniz, yaşam koşullarınıza vebulunduğunuz çevreye uyum sağlamak için gerekli olan dinamik ve güçlü yapıya doğuştan sahiptir. Bu biyolojik mekanizmalar her yaşta yeniden etkinleştirebileceği gibi farklı uyaranlara da maruz kalabilir. Bu uyaranlar ise farklı cilt tiplerinde farklı cilt problemlerine neden olabilir.

INTENSIVE SERİSİNİ DİĞER CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNDEN AYRI KILAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

NAOS bünyesinde uzun yıllardır cilt bakımı ve cilt sağlığı için alanında uzman kişilerce geliştirilen ve dermatologlar tarafından reçetelenebilen dermokozmetik ürünlere sahiptir. Buna ek olarak diğer dermatolojik ürünlerden ayrı kılan benzersiz özelliklere sahiptir. Cilt yenileme ve kuru cildi nemlendirme dostu olan Intensive serisi, doğal olarak hazırlanmış tüm bileşenleri ile seninle!

INTENSIVE MOLECULAR SERİSİNİN 4 BENZERSİZ ÖZELLİĞİ

1-PATENTLİ HÜCRESEL SU TEKNOLOJİSİ

Tüm Institut Esthederm ürünleri içerisinde; su yerine, hücresel su bulunur.

Patentli teknolojiye sahip Hücresel Su; hücrelerin dengesini iyileştirmek için canlı organizmalarda bulunan pH, oksidasyon direnci ve mineral tuz konsantrasyonundan oluşan 3 temel su parametresine uygun olmayı hedefler. Cildin kendisinde bulunan suya benzer özelliklere sahip hücresel su, hücrelerin daha iyi ve daha uzun süre yaşamasına yardımcı olur. Cilt kuruluğu problemine bizzat karşıdır.

Enerji vermeyi ve antioksidan etki sağlamayı hedeflerken aynı zamanda yaşlanma belirtilerinin oluşum aşamasında serbest radikallere karşı etki gösterir.

2- İDEAL MOLEKÜLER KONSANTRASYON

Moleküler konsantrasyonun, gereğinden fazla düşük veya yüksek olduğu durumlarda moleküller optimal olarak çalışamaz. Bu sebepten, Institut Esthederm ürün formülasyonunda her zaman doğru miktarda ve mükemmel dengeye sahip konsantrasyonu arar.

C vitamini, E vitamini, Propolis, hyaluronik asit, retinol, spiruline gibi cildinizin ihtiyacı olan içerikleri ihtiyaç duyduğu oranda seçerek hassas ciltler ve karma ciltler dahil tüm farklı cilde sahip kişilere destekleyici çözüm sunar. Kuru cilt, yağlı, ve karma cildin karşısında durur, cildini derinlemesine besler.

3- KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Tüm Intensive serisinde yer alan ürünlerin tüketici testleri yapılmış, ürünlerin etkinliği tüketiciler tarafından kanıtlanmıştır. Cilt tipine göre özelleştirilmiş bakım serumu çeşitleri ve nemlendiriciler ürün etkinliğiyle cilt endişelerinin giderilmesine yardımcı olur.

4- DUYULARA HİTAP EDEN DOKULAR

Intensive Serisi’nin duyulara hitap eden rahatlatıcı koku ve dokulara sahip cilt serumları ve nemlendirici kremleri, özenle seçilmiş sade ve şık ambalajları ile cilt bakımının en keyifli halini sunar.

Cildiniz için en iyi çözümü bulmak adına yapmanız gereken ilk adımlardan biri cilt durumunuzu doğru analiz etmektir. Institut Esthederm Intensive Serisi, farklı cilt tipleri ve endişelerine yönelik bütünsel bir rutin çözümü sunar. Intensive serisi ve hyaluronic asit, daima seninle.

Cilt Tipime Göre Bakım Rutinimi Nasıl Oluşturabilirim?

Cildinizi temizledikten sonra biraz bekleyin ve cildinizi gözlemleyin:

  • Eğer gergin hissediyorsanız, cildinizin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır.
  • Gün içerisinde bu gerginlik hissi devam ediyorsa, cildiniz lipidlerden yoksundur ve beslenmeye ihtiyaç duyar.
  • Cildinizde kızarıklık ortaya çıkarsa, cildiniz hassaslaşmıştır ve cildinizin yatıştırılması gerekir.
  • Parlama, siyah nokta, sivilce fark ederseniz, cildinizin matlaşmaya ve arınmaya ihtiyacı vardır. Ayrıca yağlı ciltler için nemlendirici kullanılarak nem dengesinin korunması gereklidir.
  • Donuk ve solgun bir görünüm durumunda ise cildinizin hücre yenilenmesini hızlandırması ve antioksidanlarla desteklenmesi gerekir.

INTENSIVE MOLECULAR SERİSİNDEN SENİN MOLEKÜLÜN HANGİSİ?

Enstitü bakımında yoğun moleküler etki ile tanışmanız için 7 farklı cilt endişesini ve problemini sizin için listeledik. Şimdi Intensive Molecular serisinden kendi molekülünüzü keşfetme zamanı. Aşağıdaki cilt problemlerinden birini seçerek cildiniziçin uygun olan molekülü öğrenebilirsiniz.