Sun Oil Strong Sun 150 ml

Bronzlaştırıcı ve koruyucu vücuda ve saçlara uygulanabilen güneş yağı - Yoğun güneş***

150 50

NaosPuan

Sun Oil Strong Sun 150 ml
Vücudu ve saçları güneş ışınlarının olumsuz etkileri ve erken yaşlanmaya karşı korurken yoğun bir şekilde nemlendirir. Doğal bronzlaşma sürecinin optimize edilmesini hedefleyerek hızlı ve kalıcı bronzlaşmaya destek olur.
• Osmoclean serisinden cildinize uygun bir ürün ile cildinizi temizleyiniz, ardından su ile durulayınız. • Güneşlenmeden 20 dakika önce saç ve vücudunuza eşit bir şekilde uygulayınız. Her iki saatte bir ya da yüzme sonrası tekrarlayınız. Ayrıca tüm yıl hoş kokulu satensi parlaklık ve beslenme için saçlarınıza ve cildinize kuru yağ olarak kullanabilirsiniz.

Cildin gençliğini korurken bir yandan da kusursuz brozluk deneyimi yaşatan etkili güneş koruması arayanlar için uygundur.
Her şekilde bornzlaşmak isteyen veya yeterli güneş koruyucusu içermediği için güneş yağı kullanmaya korkan kişiler için idealdir.

PATENTLER

Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir. Bu ürünün kalbinde:

Önerilen Ürünler

Sun Oil Strong Sun 150 ml Yorumları

Ad ve soyadınızın sadece baş harfleri yayınlanacaktır.
Lütfen satın aldığınızda kullandığınız cep telefonu bilgisini giriniz.
Hiç Yorum Yazılmamış. İlk Yorum Yazan Sen Ol.