Evde Enstitü Bakımı Ayrılmaz İkili Kofre

Evde Enstitü Bakımı'nın Ayrılmaz İkilisi Gentle Deep Pore Cleanser 75 ml ve Lightening Buffing Mask 75 ml'den oluşan özel fiyatlı, havlu eldiven hediyeli kofre

75&75 0

NaosPuan

Evde Enstitü Bakımı Ayrılmaz İkili Kofre
Gentle Deep Pore Cleanser ile cildi gözeneklerden derinlemesine ve nazikçe arındırır. Lightening Buffing Mask ile cildi ölü hücrelerden arındırarak cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Hassas ciltler dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur.
1. Adım: Gentle Deep Pore Cleanser; Az miktarda ürünü göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Dairesel hareketler ile ürün beyaz ve opak bir dokuya kavuşana kadar hızlıca masaj yapın. Masaj yapmak zorlaştığında kutu içerisindeki havlu eldiveni elinize geçirerek ıslatın ve yüzünüzdeki ürünü havlu eldiven ile temizleyin, ardından durulayın. 2. Adım: Lightening Buffing Mask; Kuru ve temiz yüz ve boyun bölgesine, kalın bir katmanı boyundan başlayarak alına doğru eşit şekilde uygulayın. Birkaç dakika cildinizde bekletin (2-3 dakika). Ürün matlaşığ kurumaya başladığında yüzün alt kısmından başlayarak alına doğru cildinizi ovalayarak maskeyi nazikçe soyun. Islatılmış havlu eldiveniniz ile ürün kalıntılarını temizleyin ve durulayın.

PATENTLER

Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir. Bu ürünün kalbinde:

Evde Enstitü Bakımı Ayrılmaz İkili Kofre Yorumları

Hiç Yorum Yazılmamış. İlk Yorum Yazan Sen Ol.
Ad ve soyadınızın sadece baş harfleri yayınlanacaktır.
Lütfen satın aldığınızda kullandığınız cep telefonu bilgisini giriniz.