Morpho Fitness Yağ Yakıcı, Sıkılaştırıcı ve İnceltici Vücut Bakım Serumu 100 ml

Egzersiz ve masaj ile beraber kullanımda inceltici etkiyi arttıran vücut serumu

100 45

NaosPuan

Morpho Fitness Yağ Yakıcı, Sıkılaştırıcı ve İnceltici Vücut Bakım Serumu 100 ml
"Tek bir tüpün içerisinde egzersiz etkisi": Egzersiz ve/veya masaj ile birlikte kullanıldığında egzersizin, masajın etkisini ve yağ yakımını arttırmaya destek olur. Selülitlerin ve portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımla beraber içerdiği kafein ve karnitin ile vücut hatlarının incelmesine ve şekillenmesine destek olur.
İnatçı bölgelere, sabah ve/veya akşamları aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uygulayın. Özellikle egzersiz rutinleri ile birlikte kullanılması önerilir. Hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılması uygun değildir. Göz ile temasından sakının.

Selülitlerin ve portakal kabuğu görünümünün azalmasına destek olur. Cilt daha pürüzsüz, esnek ve yumuşak hale gelir. Cilt kalitesi artar ve günden güne, vücut hatları incelir ve şekillendirilir. Egzersizle beraber etkisi daha da artar.

PATENTLER

Bu ürün, NAOS’un eşsiz prensibine bağlı olarak formüle edilmiştir. Cildi gereğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cilde; doğal mekanizmasını nasıl koruması gerektiği öğretilmelidir. Bu ürünün kalbinde:

Morpho Fitness Yağ Yakıcı, Sıkılaştırıcı ve İnceltici Vücut Bakım Serumu 100 ml Yorumları

Ad ve soyadınızın sadece baş harfleri yayınlanacaktır.
Lütfen satın aldığınızda kullandığınız cep telefonu bilgisini giriniz.
Hiç Yorum Yazılmamış. İlk Yorum Yazan Sen Ol.