Işıltı & Detoks Cilt Bakım Seti

Antioksidan etkili, hyaluronik asit ile nemlendiren, enerji veren ve makyajı sabitleyen hücresel su + cilde ışıltı veren aydınlatıcı, detoks etkili nemlendirici kremden oluşan cilt bakım seti

200 - 50 0

NaosPuan

Işıltı & Detoks Cilt Bakım Seti
"Radiance Skincare, 25 ve üzeri yaş aralığına uygun, yaşlanmanın ilk belirtilerini önlemeye, cildin tazeliğine, canlılığına tekrar kavuşmasına yardımcı olan nemlendirici bakım kremidir. Cellular Water Mist, cildi hyalüronik asit nemlendiren, antioksidan etkili serum kadar etkili misttir. Erken yaşlanmaya neden olan serbest radikallere karşı savaşmaya destek olur. Cilt bakım ürünlerinin etkisini %79 oranına kadar arttırmayı hedefler. *Yaşları 30-65 yaş arası değişen 53 kadın ile gerçekleştirilen 28 günlük kullanıcı testi"
Cellular Water Mist'i dairesel hareketlerle yüze ve vücuda 20 cm uzaklıktan uygulayınız, hafif masajla birlikte cilde yediriniz. Cilt hücrelerini canlandırmak için günlük bakımınızın bir parçası olarak günün her anında uygulanabilir. Makyaj sabitleyici olarak da kullanılabilir. Radiance Skincare Cream'i sabah ve/veya akşam kuru ve temiz yüz, boyun ve dekolte bölgesine tek başına ya da Derm Repair Serum sonrası kullanabilirsiniz.

Işıltı & Detoks Cilt Bakım Seti Yorumları

Ad ve soyadınızın sadece baş harfleri yayınlanacaktır.
Lütfen satın aldığınızda kullandığınız cep telefonu bilgisini giriniz.
Hiç Yorum Yazılmamış. İlk Yorum Yazan Sen Ol.